Blog v rekonstrukci (založen 25.listopadu 2010)
Online

Hodnotím - hanickyyy.blog.cz

8. ledna 2011 v 9:57 | Wlaďule |  *Hodnotím blogy *
Ahojky , takže první blogís co hodnotím . Takže pardon za chyby ..něco nesmyslnýho prostě atd...XD
Taakže měla jsem zpočátku hodnotit blog pajus-h-ka.blog.cz . Napřed jsem na tom blogu byla ,ale když jsem si to chtěla vyhledat další den tak ,,blog nenalezen ,, . Takže koho máme nařadě dalšího ? -
klik na c. č.


Takže začínáme ..takže ohledně dessu a o blogu :
Blog je o tokio hotel . Dess se mi líbí . Je super. Ale podle mě je nejlepší blog ten kterej je o všem možným , že si každej tam najde to své ,ale kdo má rád tokio hotel tak pro něho je ten blog přímo stvořenej . Ale každý je mít rád zase nemusí , že XD?Ale asi nejhlavnější je to esik je na tom blogu nuda nebo zábava . A to na hanickyyy.blog.cz opravdu je zábava .
Ohledně článků :
Většina článků je o tokio hotel . Takže kdo je má rád takže asi je to pravidelnej návštěvník blogu ,ale mě se líbí , že jsou tam třeba př . soutěž o SONCelebritu (je to aji o jinačích celebritách ,takže se tam může přihlásit každej ) , rozhovor ...atd... takže články jsou super ...,ale i já co pro ti tokio hotel nic nemám ,ale ani je naposlouchám a tek si něco přečtu .
Jináč úprava :super ! Hezuu blog.
Vyplývá :Tokio hotel moc neposlouchám takže bych asi stálý návštěvník být nemohla ,ale komu se tokio hotel líbí tak ten určooo. Líbí se mi docela články . Dess boží . A dohromady je to ,,super blog,, .
A teď bych byla ráda kdyby jste mrkli na www.hanickyyy.blog.cz a do komentů napsali jakej máte názor na tenhle blog.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama