Blog v rekonstrukci (založen 25.listopadu 2010)
Online

Únor 2011

Tak obecně ....

3. února 2011 v 16:06 | Wlaďule |  *Deník *

Ahojky ,

takže to chci shrnout ! Asi jako každej druhej nemám moc na blog časíík . Zítra máme prázky ,ale ty mám taky hodně narvaný . Pojedu k babičce , lyžovat na tři dny a ještě u nás bude spat kámoška a pujdeme na koupák a možná aji ten cvičák mno... Takže možná ani ten článek nebude ....taky hned dva dny po prázkách píšeme z vlastivědy apod... 
Taskže moc článků vám neslibuju ,ale ašpoŇ zkusím přidat denně jeden článek . No jo...a ještě taky jeden důvod ...ikdyž mi teda zbude nějakej ten čas a můžu jít na pc tak je tu nasomrovaná segra . Takže taky úžasný .
Taky chci na blogu nějak pozměňovat ty rubriky atd... A nějak mi ten čas nevychází a včera jsem měla na blogu jen 11 lidí :// Jo a ještě jsem zapomněla dát návštěvku za minulý týden ...kdy jsem byla celkem aktivní .
Navstevnost za minuly tyden (24.1. 2011 - 30.1. 2011) je:
Pondeli: 41
Utery: 38
Streda: 23
Ctvrtek: 25
Patek: 17
Sobota: 38
Nedele: 26
Celkem: 209
Za tuhle návštěvku moc děkuju :)) . Fakt jsem ráda :))

A jináč co výzo ? A co budete dělat o prázkách ?
.....A jak se máte ? Já celkem fajn až na to že mááám hlad :D ,jelikož na oběd jsme měli zase takovou sr...ačku . XD bléé . Jinak už nervuju z mojí Bessiny !! UÁÁÁ ...pořád něco škube , ničí , věčně všechno pochcaný :D Nojo , štěně !
Ještě se pokusím přidat nějakej ten článek ,ale jako nevím , nevím .
Sbé ... Teďkom jsem chvilku neobíhala a teďkom jdu obíhat ....,ale nevím jak o prázkách to budu stíhat ...určo mrknu na vaše blogy ,ale nebudu stíhat a může se stát ,že budu do čtyř dnů obíhat jen jednou . Tak promiňte ... :) Jinak vám chci všem mojim SBé říct , že jste super ! :)
Tak pp a ještě něco asi přidám :)